Телефони: 088 922 8904; 0878 212025
2 намерени имота
Намерете имот
Търсене:под наем
 • Под наем

  2-стаен под наем / последен етаж

  ,

  210евро на месец

  • Стаи:2
  • Етаж:5
  • Тип:Апартамент

  Agent

 • Под наем

  Едностаен - мансарден

  ,

  под наем 230евро - месечно

  • Стаи:2
  • Етаж:6
  • Тип:Апартамент

  Agent